Logi
Durvis Kāpnes

 
 
 

BOEN parketa dēli


Baudot saules gaismu...Mūsdienās visa apkārtne ir bagāta ar skaņām, garšu, smaržām, gaismu un krāsām. Radīt sev piemērotu vidi ir ļoti svarīgi, lai varētu atrasties harmonijā ar sevi un dabu, baudīt atpūtas mirkļus un smelties iedvesmu nākošajai dienai.

Tiecoties uz pilnību
Koka grīdas ir dabas sastāvdaļa. Līdz ar patīkamām un dabiskām sajūtām, krāsu toņi un koka grīdu raksturojošās īpašības piepilda jebkuru telpu.

Daudzstāvu māju nelielie dzīvokļi var tikt pārveidoti par vietu, kur ir patīkami atgriezties, izmantojot gaismu, mūziku un krāsas. Gaišs koks palīdzēs vizuāli palielināt nelielas telpas.

Savukārt, lielās telpās ļoti labi izskatīsies tumša koka grīda un mēbeles, kas radīs aristokrātisku un bagātīgu iespaidu.

Lai padarītu Jūsu izvēli vieglāku, mēs esam sadalījuši BOEN produktus kategorijās : Gaišs koks, Zeltains koks, Tumšs koks un Augstākā klase.

Mēs vēlam Jums veiksmi un patīkamus mirkļus izvēloties atbilstošu grīdu.

Dreamline

Очертания мечты от BOEN - это коллекция разработанная для покупателей с требовательным вкусом, и мы гордимся тем, что эта коллекция имеет предисторию. Самое важное здесь - освещение. Паркет "Очертания мечты" известен своей экзотичной неповторимостью а также эксклюзивным качеством.

Kont.tel.: 27808020 (LMT), 20305904 (Tele2)

Lasīt talāk