Logi
Durvis Kāpnes

 
 
 

Kāpēc tieši mēs?

Nav noslēpums, ka vērtīgu padomu var saņemt tikai no profesionāla, kas darbojas konkrētā jomā. Mūsu firmai ir patstāvīgs plašs ražošanas komplekss, ar mūsdienīgām iekārtām, kas ļauj pārkāpt standarta rāmjus, ražot dažādu formu un izmēru produkciju, kas lieliski iederas jebkādā stilā un interjerā.
Firmas darbības pamata principi ir: produkcijas augsta kvalitāte, mūsdienīgu tehnoloģiju un materiālu pielietošana, serviss un individuāla pieeja katram klientam.
Mūsu kompānijas misija – pilns pakalpojumu komplekss vienā vietā. Tas nozīmē, ka pie mums Jūs varat pasūtīt logus un durvis, virtuves mēbeles un skapjus, garderobi un bibliotēku, skapi televizoram un grāmatu plauktus.

Vēl vairāk par visu augstāk minēto mēs palīdzēsim Jums izstrādāt un modelēt mēbeles Jūsu ofisam, veikalam, salonam, frizētavai, bāram vai viesnīcai. Mūsu darbības pieredze un mūsu kompānijas speciālisti – tā ir Jūsu pārliecība gala produktā.
Lielākā daļa mūsu klientu kļūst par pastāvīgiem un aktīvi rekomendē mūs saviem draugiem un paziņām. Un mēs arī ceram redzēt Jūs mūsu pastāvīgo klientu lokā!

Piedāvājam abām pusēm izdevīgu sadarbību arhitektūras un dizaineru birojiem un studijām, viesnīcu administrācijām, ofisu kompleksiem u.t.t. Mūsu partneriem vienmēr ir īpaši cenu noteikumi, produkcijas paraugu piedāvājumi, mūsu kompānijas speciālistu konsultācijas, pasūtījuma izpildīšana īsākajos termiņos, bezmaksas piegāde. Pasūtījuma lielajos apjomos tiek piedāvātas visdažādākās atlaides un bonusi. Piedāvājam līdzdalību dažādākajos projektos un reklāmas akcijās.

Aktuāli!


Jums jau ir piedāvājums logu nomaiņai ? Pieprasiet cenas PIE MUMS - mēs piedāvāsim LETĀK !

INTERIA - garantē KVALITĀTI! Mēs uzstādam Logus jau 15 gādi !


Lidz 31.03.2017- Stiklapakete ar 3 stikliem) 50% letāk! Pasteidzies !!

Pasūtot LOGUS pie mums - veco logu izvēšana - bezmaksas!

Pasūti LOGUS un saņēm Speciālas cenas Pretodu Tīkliem !