Logi
Durvis Kāpnes

 
 
 

Laipni lūdzam !

01 10 - Laiks mainīt logus!

Klusāk, Siltāk, Mājīgāk, Gaišāk, Drošāk.
Mēs domājam par Jūsu komfortu. Mēs patiesi cenšamies lai Jaunie Logi radītu Jūsu mājām vairāk gaismas, un līdz ar to siltuma un gādīga sajūtu. Apmeklējiet sadaļu LOGI, lai uzzinātu vairāk par komfortu!

Lasīt talāk

01 10 - BOEN ideālas koka grīdas.

Mūsdienās visa apkārtne ir bagāta ar skaņām, garšu, smaržām, gaismu un krāsām. Radīt sev piemērotu vidi ir ļoti svarīgi, lai varētu atrasties harmonijā ar sevi un dabu, baudīt atpūtas mirkļus un smelties iedvesmu nākošajai dienai.
Lai padarītu Jūsu izvēli vieglāku, mēs esam sadalījuši BOEN produktus kategorijās : Gaišs koks, Zeltains koks, Tumšs koks un Augstākā klase.

Īpašas cenas jaunajiem BOEN produktiem ar BOENClic sistēmu. Sekojot tirgus tendencēm, BOEN ir izstrādājis jaunus produktus ar BOENClic sistēmu, lai piedāvātu klientiem ekskluzīvu izskatu un vienkāršu grīdas ieklāšanu. Piedāvājam īpašas cenas jaunajiem produktiem!
Vienkarši piezvaniet un pieprasiet interesejošu produktu un labāku cenu pilsetā!

Lasīt talāk

26 09 - Laipni lūdzam !

Sveicam Jūs mūsu mājas lapā!Ceram, ka varēsim Jums palīdzēt Jūsu ideju īstenošanā. Jūsu privātmājas būvniecība vai dzīvokļa renovācija sāksies tagad? Droši vien tuvākajā laikā Jums vajadzēs Logi, vai starpistabu Durvis. Visādā ziņā var vienkārši aiziet uz veikalu un nopirkt jau gatavas mēbeles vai jau gatavas durvis. Bet Jūs taču patiešām mīlat savas mājas un jau ielikāt tajās visu savu dvēseli. Mēs ļoti vēlētos Jums palīdzēt Jūsu vēlēšanu piepildīšanā!Un ticiet, mēs izgatavosim Logus ne tikai jebkādai gaumei, bet arī jebkādam budžetam. Kvalitāte un siltie logi tagad ir pieejami visiem!

Lasīt talāk

Aktuāli!


Jums jau ir piedāvājums logu nomaiņai ? Pieprasiet cenas PIE MUMS - mēs piedāvāsim LETĀK !

INTERIA - garantē KVALITĀTI! Mēs uzstādam Logus jau 15 gādi !


Lidz 31.03.2017- Stiklapakete ar 3 stikliem) 50% letāk! Pasteidzies !!

Pasūtot LOGUS pie mums - veco logu izvēšana - bezmaksas!

Pasūti LOGUS un saņēm Speciālas cenas Pretodu Tīkliem !